Top
«Салават Юлаєв» залишився без генерального спонсора – Kovzanka
fade
32
post-template-default,single,single-post,postid-32,single-format-standard,eltd-core-1.1.2,flow-ver-1.4,,eltd-smooth-page-transitions,ajax,eltd-blog-installed,page-template-blog-standard,eltd-header-type2,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default

«Салават Юлаєв» залишився без генерального спонсора

«Салават Юлаєв» залишився без генерального спонсора

Арбітражний суд Москви задовольнив позов ВАТ АФК «Система» про стягнення з ТОВ «Урал-Інвест» 70,7 рублів.

«Рішення Арбітражного суду буде оскаржено в установленому порядку. Разом з тим, враховуючи можливе банкрутство ТОВ «Урал-Інвест» і пов’язані з банкрутством ризики, Благодійний фонд «УРАЛ» змушений призупинити з 17 лютого 2015 реалізацію благодійної програми фонду, яка здійснюється за рахунок коштів ТОВ «Урал-Інвест», включаючи фінансування хокейних клубів «Салават Юлаєв», «Торос», будівництво Соборної мечеті ДУМ РБ в Уфі, будівництво та ремонт інших соціальних об’єктів, надання пожертв іншим одержувачам допомоги», – йдеться в заяві благодійного фонду.

АФК «Система» зажадала цю суму як відшкодування збитків, які були викликані націоналізацією «Башнефть». Торік фонд «Урал» витратив на розвиток хокею не менше 2 мільярдів рублів. У грудні 2014 року представник фонду Олексій Ігнатенко під час бесіди з журналістами сказав, що фінансування «Салавата» в 2015 році буде на колишньому рівні. Всього ж на утримання команди в минулому році пішло 2,35 мільярда рублів.

Isaac Harvey
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.