Top
Капітан ХК «Чернівецькі пінгвіни» воюватиме в АТО – Kovzanka
fade
26
post-template-default,single,single-post,postid-26,single-format-standard,eltd-core-1.1.2,flow-ver-1.4,,eltd-smooth-page-transitions,ajax,eltd-blog-installed,page-template-blog-standard,eltd-header-type2,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default

Капітан ХК «Чернівецькі пінгвіни» воюватиме в АТО

Капітан ХК «Чернівецькі пінгвіни» воюватиме в АТО

Про це fakty.cv.ua повідомив колега по команді Валентина (і у футболі, і в хокеї) – екс-керівник облмолодьспортуправління Олександр Довганич.

Лідер атак ХК «Чернівецькі пінгвіни» (а раніше – і ФК «Дрім-Тім») пішов до війська добровольцем. І попросився у 80-ту окрему аеромобільну бригаду ВДВ, де вже перебуває його друг – альпініст Олександр Паламарюк. Валентин буде у розвідці. Поки що відправили в «учебку» в Житомир, а далі – в зону АТО. До слова, навчання, за неофіційними даними, триватиме для Валентина менше, ніж зазвичай – він розраховує відправитися для виконання подальших завдань в зону АТО разом із командою Паламарюка, який теж поки що готується в Житомирі.

Нагадаємо, що Валентин Філіпчук був не лише капітаном ХК «Чернівецькі пінгвіни» (після Павла Польового), а й одним з лідерів команди. У хокей він навчився грати… в Монголії, де довелося трохи пожити в дитинстві. А продовжив «хокейну школу» на чернівецьких озерах.

Isaac Harvey
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.